İnvestor Relation   
  • +49 322 13 222 151 / +90 262 641 67 67
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Trafo Kazanı

Trafo Kazanı İmalatı

Trafo kazan imalatı için orta sertlikteki çelik plakalar kullanılır. Kazan yüzeyi dış etkilerden koruma dışında soğutucu görevi de görmektedir.
dış fuvar kısmı " tava" olarak adlandırılan alt kısım kaynak işlemiyle birleştirilmektedir. Dayanım değerlerini yüksek tutmak adına en küçük hata payıyla üretim yapmaktadır.
Trafo kazanları imalatının dışında, Çelik Konstrüksiyon, Trafo, su tankı üretimi gibi çeşitli metal üretim sektöründe hizmet vermekteyiz.

Detsa Trafo kazanı imalat

 

Trafo (Transformatör) Kazanı Üretim Aşaması

Trafo (transformatör) kazanları çeşitli testlerden geçerek , standartlara uygun biçimde istenilen ebat ve ölçülerde üretim yapılmaktadır. Trafo imalatında önemli rol üstlenen Detsa Trafo, sektörün yenilik ve ihtiyaçlarını analiz edip, yenililikçi ürünlerle iç ve dış piyasada yer almaktadır. Transformatör, yani trafo kazanları yoğun iş yükü içerisinde genellikle yüksek enerji ihtiyacı duyulduğunda tüm dünyada enerjinin daha verimli ve yüksek kapasitelerde kullanılması amacıyla üretilmektedir. 

Detsa Trafo

 

Trafo Kazanı Teknik

Trafo kazanı yüksek enerji ve basınçaltında çalıştığından dolayı her zaman hatasız ve yüzey kalitesi olarak dislokasyonların en az seviyede olması gerekir.
Yüksek dayanım gibi fiziksel özellikler sağlamalıdır. Çelik kullanılması trafo kazanında yüksek dayanım sağladığı gibi uzun ömürlü kullanım da sağlamaktadır. Yüzey özelliklerinin iyileştirilmesiyle,Üretim bandında kaynak ve birleştirme işlemlerinin ardından yüzeyin düzgün ve pürüzsüz yapıya ulaşması için kumlama ve boyama işlemleri gerçekleştirilir. İstenilen özellikte trafo kazanı imalatı yapılmaktadır. 

detsa trafo kazan imalatı       detsa metal  

detsa metal


© 2021 Detsa. All Rights Reserved.