Basında Biz

AnasayfaBasında Biz

Detsa, Başkan Çiler'i Ağırladı!

Dilovası İMES OSB’de trafo kazanları ve talaşlı imalat yapan Detsa Trafo’nun önemli bir ziyaretçisi vardı. Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, GTO’nun İhracat Eğitimi’ne katıldıktan sonra ihracata başlayan ve bugün ürettiği trafo kazanlarını dünyanın bir çok ülkesine kazandıran Detsa Trafo firmasını ziyaret etti.

Habere Gitmek İçin Tıkla!
DETSA
DETSA

DETSA Ailesi İftarda Buluştu!

Detsa Trafo, önceki gün çalışanları ve ailelerinin katılım ile iftar yaptılar. Çerkeşli Tepe Restaurant’ta verilen iftar yemeğine Detsa Trafo Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Serhat Öz , DETSA Grup Genel Müdürü Oğuzhan Ertekin ve İdari İşler Müdürü Serkan Gül’de katıldı.

Habere Gitmek İçin Tıkla!

Detsa Trafo Yeni Yerinde!

Trafo Kazanı ve Aksesuarları ile Çelik Konstrüksiyon imalatı alanındaki deneyim ve uzmanlığı AR-GE çalışmalarıyla taçlandıran DETSA Trafo, Eylül ayı gibi açılışını yaptığı yeni fabrikasında sektöre kaliteli ve çözümler, ürünler sunmaya devam edecek.

Habere Gitmek İçin Tıkla!
DETSA
DETSA

En iyi slogan için ödüllü yarışma!

DETSA Grup, çalışanlarının motivasyonlarını artırmak için düzenlediği, “Bu slogan bizim sesimiz olsun” yarışmasına katılarak slogan oluşturan çalışanlarını ödüllendirdi. Firmanın ortakları, yöneticileri, çalışanları ve müşterileri arasında güçlü bir sinerji elde edildi.

Habere Gitmek İçin Tıkla!

İhracatın yeni yıldızları ödülü Detsa'nın!

Detsa olarak ödüllendirildiğimiz Gebze Ticaret Odası (GTO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliği ile gerçekleştirilen ‘İhracatın Yeni Yıldızları’ töreninde ödüller sahiplerini buldu. Gebze Ramada Plaza İstanbul Asia Airport Otel’de gerçekleşen ödül törenine çok sayıda misafir katıldı.

Habere Gitmek İçin Tıkla!
DETSA